Homeland Security & Civil Engineering

Hebrew

עידן מחשבים הינה חברת תוכנה מבוססת אשר מספקת ניתוח תמונה, ניתוח שטח, תכנון משימות וכלים לבניית הדמיה תלת ממידית. החברה מפתחת יישומים לתעשייה כולל גופי תחבורה, פיתוח נכסי מקרקעין, הנדסה, אכיפת חוק, משטרה ועוד. לקוחות הבסיס של חברת עידן מורכבים מרשויות הממשלה ברמה הלאומית והמקומית, צבא, משטרה, משרד הביטחון והתעשייה הפרטית. החברה נוסדה בשנת 1970 ומשרדיה ממוקמים בעיר אזור בישראל.

צוות הנהלה

חברת עידן מנוהלת ע"י צוות עם ניסיון נרחב בפיתוח תוכנות בהנדסה אזרחית וביישומים צבאיים. הצוות המנוסה שלנו מבטיח שחברת עידן תמשיך לפתח מוצרים חדשניים אשר יענו לצריכים הנוכחיים והעתידיים של לקוחותינו.

מוצרים

עידן מספקת את מוצריה ושירותיה בכל רחבי העולם. אנו משתמשים במומחיות ובידע שלנו בכדי לספק פתרונות מתקדמים וחדשניים. אנו תכננו את מוצרינו כך שיתנו את התמורה הגדולה ביותר במאמץ הקטן ביותר ובמהירות הגדולה ביותר.

Oblivision

Oblivision -משחק מילים של המילה "אלכסון" ו "ראייה". התוכנה הינה פתרון מתקדם לניהול וניתוח מידע חזותי. התוכנה משלבת את יתרונות צילום האורתופוטו עם הפרטים העשירים שיש בצילומים אלכסוניים, מספקת מבט של 360 מעלות על אזור המטרה. התוכנה משלבת שני סוגי מידע חזותי זמינים אשר בשימוש נרחב, אורתופוטו וצילומים אלכסוניים, עם כלים לניתוח תמונה.

הצילומים האלכסוניים מעוגנים אל האורתופוטו במטרה ליצור שכבת מידע חזותית אחת.

עיגון זה מאפשר גישה נוחה ומהירה ביותר למידע ומקלה על תהליך הבאת מידע חזותי למודיעין בעל ערך, כגון מדידות מדויקות של מבנה או אובייקטים אחרים.

IMPS

IMPS הינה תוכנה לתכנון וניתוח משימות עבור הצבא, משטרה ומשרד הביטחון. התוכנה בעלת יכולות ניתוח תמונה ייחודיות ומבחר כלים לניתוח משימה, תלם הופכת מידע חזותי וגיאוגרפי למידע מודיעיני מדויק, בעל משמעות ובר תביעה.

התוכנה פותחה על מנת לענות על צרכים ייחודיים של הצבא, משטרה וסוכנויות אכיפת החוק. תלם מאפשרת יצירת תכנון מבצעי בדרך פשוטה, מהירה ומדויקת.

ע"י שילוב מידע חזותי, גיאוגרפי ותכסיתי, יש באפשרות התוכנה ליצור מודל דו ממדי ותלת ממדי מציאותי של אזור המטרה. לאחר הפקת תועלת מכלים ייחודים לניתוח תמונה (לדוגמא טכנולוגיית ה Oblivision),ושימוש בכלים ייחודיים המותאמים לתכנון משימה, תכנון מבצעי יכול להיעשות בקלות.

צפיין תלת מימדי

תוכנה להצגת מודלים תלת מימדיים. התוכנה מציגה את נתוני הקרקע, נתוני מבנה כולל חזיתות אמיתיות ונתונים נוספים מעל הקרקע (צמחייה, כלי רכב ועוד). התוכנה מאפשרת מדידה מדויקת, ניתוח קו ראייה, תצפית מנקודה מסוימת, הוספת צלמיות ועוד. ההדמיה התלת ממידית הינה רכיב סטנדרטי גם במוצרים אחרים של חברת עידן- Oblivision, IMPS ו ICE ויכול להשתלב בתוכנות מצד שלישי.

ICE

תוכנה להנדסה אזרחית המשלבת כלי תוכנה כגון מודל דיגיטאלי של הקרקע ומיפוי, הדמיה תלת ממדית, ניהול קבצי אורתופוטו וכו'. ICE הינה תוכנה המספקת דיוק, מהירות ויעילות בביצוע משימות להנדסה אזרחית כגון תכנון כבישים, פיתוח אתרים, תכנון תעלות ניקוז ומי ביוב וכו'.

  יכולות עיקריות

  • ניתוח קרקע- יצירת מפות גבהים, שיפועים וקווי גובה, הצגת נקודות גובה שולטות לניתוח בסיסי של פני הקרקע. ניתוח חתכי רוחב של הקרקע עבור צירים (גובה, שיפוע ומרחקים) להערכת עבירות.
  • ניתוח ראות- כלים לניתוח ראות כגון ניתוח קו ראייה בין שתי נקודות, ניתוח צל שמש/ירח, כל הניתוח שמתבצע בתוכנה לוקח בחשבון את פני השטח ואובייקטים מעל פני השטח.
  • הדמיה תלת ממדית- מעבר פשוט ומהיר ממודל דו ממדי למודל תלת ממדי מציאותי. מבנים, כלי רכב, צמחייה, קווי גובה, צירים- כל זה והרבה יותר ניתן להצגה בתלת מימד.
  • Oblivision- פטנט של חברת עידן עבור כלי לניתוח תמונה, משלב אורתופוטו עם צילומים אלכסוניים ומספק מבט של 360 מעלות על המטרה. חשיפת מידע חזותי שבמידה אחרת יהיה פחות נגיש ומאוד מקל על ההתמצאות בשטח. הצילומים האלכסוניים משולבים גם במודל הדו ממדי וגם במודל התלת ממדי.
  • עזרים חזותיים- ניווט במודל התלת מימדי ויצירת סימולציות תנועה. התמקמות בכל נקודה במודל התלת ממדי ויצירת סימולציה של נקודת תצפית . הדפסה תמונת פנוראמה של המודל התלת מימדי. יצירת עזר בקנה מידה רצוי כשעליו מוצגות כל שכבות המידע. יצירת עזר שת"פ מתבנית. יצירת תמונה תלת ממידית הנראית בעזרת משקפיים מיוחדות.
  • ארכיון תמונות- ניהול ארכיון אורתופוטו ומציאת מידע אוטומטי לאזור מסוים. קישור למסדי נתונים חיצוניים הכוללים כל סוג של מידע: מסמכים, תמונות, סרטים, סכמות של מבנים וכו') קישור למטרה ממשית במודל הדו ממדי והתלת ממדי.
  • התחברות ל GPS- תוכנת התלם ואנטנת GPS מאפשרים למשתמש לעקוב אחרי מיקום גוף מסוים ע"ג האורתופוטו ובכך ליצור מודיעין "הרבה מעבר לראות". כלי שימושי נוסף הוא היכולת להעביר צירים שנוצרו בתוכנת התלם למכשיר ה GPS.
  • הוצאת טקסטורות המבנים- תהליך אוטומטי לגמרי ומהיר מאוד לייצוא חזיתות המבנים מצילומים אלכסוניים אוויריים ויצירת מודל תלת ממדי שלם.

צור קשר

עידן מחשבים בע"מ,

רחוב טשרניחובסקי  9, ראשל"צ, 7521723 ישראל

טל: 03-5583166  פקס: 03-5583167

דואר אלקטרוני: info@idan.com